Hunting Dog
Pampelišková 867/2, 713 00 Ostrava Heřmanice,
mobil: +420 774 694 724, e-mail: info@hladovypes.com
Otevřít menu
Hunting Dog

Krmivo

Zdraví každého chlupatého parťáka vždy začíná u krmiva a my věříme, že se na něm nevyplatí šetřit. Nikdo nechceme trávit na veterině čas s ničím jiným než povinným očkováním. Proto máme v nabídce jen to krmivo pro psy, které bychom vybrali i pro naše vlastní psy a přesně toto krmení pro psy nabízíme i Vám – našim zákazníkům. Je jedno, jestli hledáte něco dobrého do misky nebo praktickou verzi na cesty. Máme lahůdky, které žádný chlupáč nenechá ležet v misce, vhodné i pro alergiky nebo B.A.R.F.aře.

V nabídce mám jen to krmivo pro psy, které jsme vybrali pro náš chlupatý tým. Právě takové krmení pro psy doporučujeme i našim zákazníkům, protože věříme, že každý chlupatý parťák si to zaslouží. Ať už hledáte ideální řešení na cesty, nebo něco dobrého do misky, či chcete jen něco na přilepšenou, máme praktické řešení, které je zároveň velmi chutné, zdravé a hodí se přibalit do batůžku. Naše lahůdky žádný chlupáč nenechá v mise ležet bez povšimnutí. Samozřejmě jsme mysleli i na pejsky krmené přirozenou stravou B.A.R.F. nebo pejsky s potravní alergií.

CHCI NAKUPOVAT KRMIVO 
krmivo pro psy
potravinové doplňky pro psy

Potravinové doplňky

Základem dlouhého a zdravého života Vašeho chlupatého přítele je již zmíněná strava. Někdy ale kvalitní a vyvážená strava pro psy nestačí a tak je občas potřeba něco doplnit. Například psi ve sportovní a pracovní zátěži občas potřebují dodat energii nebo rychle regenerovat před dalším závodem či úkolem. Alergici zase někdy potřebují podpořit kvalitu srsti a kůže. Psí senioři můžou mít s postupným věkem potíže se zuby nebo s celkovou imunitou. Na všechny tyto záležitosti i mnohé další u nás máme řešení.

CHCI NAKUPOVAT DOPLŇKY 

Pamlsky

Kokina, mlsky, dobrůtky, cukříky, výcvikáče, odměny – říkáte jim různě, ale jednoduše jsou to pamlsky, pamlsky a do třetice zase pamlsky pro psy. Těch není nikdy dost, bereme je na cvičák, na tréninky, na procházky a všude, kde jsou potřeba. Hodí se ve větším balení, ať příliš brzy nedojdou. Máme malé výcvikové pamlsky pro psy i větší sušená masa pro psy.

Pamlsky, pamlsky a zase pamlsky. Těch není nikdy dost. Hodí se na cvičák, do tréninku, na procházku a všude, kde je nutná odměna. Už jste zkusili ty naše? Věřte, že vašeho hafana rozhodně nenechají v klidu. Třeba kvůli nim předvede i salto s vrutem. Máme různé příchutě i velikosti pro malé či velké, stačí si jen vybrat ty pravé, které sbalíte s sebou do kapsy.

CHCI NAKUPOVAT PAMLSKY 
pamlsky pro psy
hračky pro psy

Hračky

Máte doma neposedu, co potřebuje na nějaký čas zabavit něčím jiným, než je likvidace gauče v obýváku nebo bot v předsíni? Nebo ho jen chcete odměnit něčím dobrým, co nezhltne jako malinu? My víme, že nezničitelná hračka pro psa neexistuje, ale máme tip na něco hutného, zdravého a odolného. Mrkněte do naší sekce pamlsků! Třeba naši chlupáči doporučují jelení paroh všemi osmnácti. Chutná, voní, vydrží i zdatnějším ničitelům a krásně čistí zuby. Co víc si přát...

CHCI NAKUPOVAT HRAČKY 

Obojky a vodítka

V naší malé, ale milé dílničce jsme schopni vyrobit „vše“ na přání zákazníka. Nejčastěji se ale zaměřujeme na odolné obojky a vodítka všeho druhu. Umíme také třeba krční spojky využitelné nejen v mushingu. Našim oblíbeným materiálem je hexabiothan v kombinaci s dalšími kovovými nebo plastovými komponenty, které jsme si osobně vybrali. Líbí se nám hlavně jeho kvalita, udržitelnost a také úžasný výběr barev.

CHCI NAKUPOVAT OBOJKY A VODÍTKA 
obojky a vodítka pro psy
krmivo pro psy