Hunting Dog
Pampelišková 867/2, 713 00 Ostrava Heřmanice,
mobil: +420 774 694 724, e-mail: info@hladovypes.com
Otevřít menu
Hunting Dog

Náš příběh

O nás

Jsme malá rodinná firma s jasným cílem. Tím je šťastný a spokojený život páníčka a jeho psího parťáka. Od té doby, co přišel první ohař do týmu, se naše životy ubírají novým směrem. Začali jsme se zajímat o kvalitní výživu a vše co s tím souvisí. Následovaly další a další oblasti ze života psů, kterým bylo potřeba porozumět. Samozřejmě přišly i problémy a nemoci, se kterými jsme se museli vypořádat. Společná cesta nás ale hodně naučila a posunula vpřed.

krmení pro psy
potřeby pro psy

Proč tento název?

Název značky HUNTING DOG byl inspirován našimi loveckými psy. Dnes jsme tu ale pro všechny pracanty, sporťáky, parťáky i gaučové povaleče, kteří si rádi potrpí na kvalitě a chutnosti, kterou produkty značky HUNTING DOG nabízejí. Veškeré produkty vybíráme od prověřených výrobců. Hledáme takovou kvalitu, kterou jsme ochotni dát i našim vlastním psům.

Každý nově příchozí produkt prochází důkladným výběrem a přísnou kontrolou od všech členů týmu. Poslední slovo mají naši psi, kteří pro vaše psí miláčky produkty testují. Když nám dají zelenou, víme, že můžeme produkty nabídnout s čistým svědomím i vám.

Úplně prvním produktem, se kterým jsme přišli na trh, jsou naše oleje. Konkrétně lněný, lososový a ostropestřcový olej, které našim psům dopřáváme individuálně dle jejich potřeb, kondice a zdravotního stavu.

krmivo pro lovecké psy
prémiové krmivo pro psy

Zatímco oleje byly první vlaštovkou, co přišlo potom bylo mnohem větší a pro naši značku mnohem důležitější. Jednalo se o výcvikové pamlsky. Tou dobou jsme trávili mnoho času při výcviku všemožných disciplín, ať už se na začátku jednalo o nejdůležitější základní poslušnost, nebo potom těžší sportovní a lovecké dovednosti, vždy bylo potřeba mít po ruce něco malého, co vždy zabere, jako motivace nebo upoutání pozornosti. Samozřejmě jsme hledali v první řadě kvalitu, která projde přes ty nejnáročnější ochutnávače, co máme doma a tím pádem se je nebudeme bát doporučit i ostatním.

krmivo pro psy